Dodání do Vánoc

  • Objednávky na veškeré zboží dostupné na stránce vytvořené do 20. prosince do 12:00 Vám stihneme bez problémů doručit do Vánoc.

  • Konkrétní termíny dodání se dozvíte v níže uvedené tabulce.

Den uskutečnění objednávky Doba dodání
Do 20.12. do 12:00 doručení nejpozději do 21.12.*

⚠️
Podařilo se nám s dopravci vyřídit zrychlené dodání do Vánoc pro Vaše objednávky na poslední chvíli. ????

Garantujeme, že všechno zboží, které si od nás objednáte do tohoto datumu předáme z našeho skladu dopravci včas.

* Nevíme však garantovat dodání doručovacími společnostmi, které mají v předvánočním období spolehlivost doručení včas 95 %.
Kdy mi bude dodána moje objednávka?

Pokud jste si objednali před datem poslední objednávky s dodáním do Vánoc uvedeným výše, Vaše objednávka by Vám měla dorazit před Vánocemi.

Přesné datum dodání konkrétního zboží naleznete na produktové stránce jak můžete vidět níže.

NullZboží v mém košíku má rozdílné data dodání. Kdy ke mně dorazí moje objednávka?

Pokud si objednáte více kusů zboží s rozdílnými dobami dodání, Vaše zboží Vám zašleme spolu a objednávka dorazí v nejzazším datumu dodání z produktů.

Pokud si přejete dodat zboží s kratší dobou dodání dříve, než zboží s pozdější dobou dodání, doporučujeme Vám udělat 2 objednávky zvlášť.


Můžete mi dodat mou objednávku rychleji?

Zboží zasíláme do celého světa přes kurýrní službu DPD a to znamená, že Vám bohužel nemůžeme nabídnout expresní doručení. Naším cílem je však doručit všechny naše objednávky k Vám tak rychle, jak je to jen možné.

⚠️ Rychlá reklamace / vrácení do Vánoc

Chcete si být jistý, že Dedoles kousky pod stromečkem potěší, no bojíte se, že po doručení zjistíte, že nesedí velikost anebo se vám líbí jiný dizajn víc? Náš tip ! Vytvořte si namísto reklamace novou objednávku a původní zboží nám pošlete zpět. Peníze vám vrátíme na účet. Bude to rychlejší a bez jakýchkoliv starostí.

Dárky a akce

Potřebuji nějaké nápady na dárky, můžete mi pomoci?

Vytvořili jsme pro Vás šikovného dárkového průvodce, kde najdete tipy a inspiraci na ty nejkrásnější a nejoriginálnější dárky během těchto Vánoc. Inspirujte se zde.


Budete mít nějaké speciální nabídky nebo slevy během Vánoc?

Během listopadu a prosince budeme mít množství akcí a speciálních nabídek, takže Vám doporučujeme sledovat naše stránky pravidelně a odebírat naše novinky přes email a na Facebooku. Také máme podstránku s výprodejem, kde najdete nejnižší ceny na naše oblečení a doplňky


Moje objednávka je dárek, nabízíte i možnost dárek zabalit?

I když si myslíme, že naše produky jsou ty nejlepší dárky, nejsme schopni během vánočního shonu nabízet dárkové balení či osobní věnování a Vaše objednávka bude doručena spolu s fakturou a cenami.


Prodáváte dárkové poukázky?

Zatím ne, ale jednoho dne určitě!


Moje objednávka přišla pozdě nebo se nelíbila obdarovanému. Mohu ji vrátit?

Vaši objednávku můžete v souladu s našimi vánočními garancemi vrátit až do 100 dnů od doručení a bude Vám proplacena v plné výši - čili klidně i v březnu. Kliknite Sem pro úplné informace o tom, jak zrušit a vrátit Vaši objednávku.

Další otázky


Mám jinou otázku, jak Vás mohu kontaktovat?

Pokud máte jakékoli další dotazy, prosím navštivte naše často kladené otázky nebo nás kontaktujte zde.


Opravdu nosí Ježíšek dárky?

Ano, opravdu je nosí. Fakt, opravdu.smile