Zeleno černý paramicord přívěsek přežití - Knot

Zeleno černý paramicord přívěsek přežití - Knot

-36%
Cena:
Dočasně nedostupné

Vyberte si variantu

Univerzální velikost
 • Poštovné zdarma nad 1200 Kč (pro vybraný druh dopravy).
 • Vrácení zdarma do 100 dní.

Kód produktu: DAV0066

Představujeme vám přívěsek přežití, který byl speciálně navržen pro všechny dobrodruhy .. Je vyroben z paracord šňůry a microcord lanka, které má mnoho využití. Po rozmotání je můžete použít na stavbu přístřešku, náhradu roztrženého šňůrky na botě, na šití, jako rybářský vlasec nebo jako jako pomůcku při stavbě pasti. Přívěsky ručně vyrábí David Stupár.

 • Jednoduché použití
 • Trvání rozmotání: 5 sekund
 • Délka paracord lana po rozmotání 1,5 - 2 m
 • Délka microcord lana po rozmotání 1 m
 • Materiál: paracord a microcord
 • Představujeme vám přívěsek přežití, který byl speciálně navržen pro všechny dobrodruhy .. Je vyroben z paracord šňůry a microcord lanka, které má mnoho využití. Po rozmotání je můžete použít na stavbu přístřešku, náhradu roztrženého šňůrky na botě, na šití, jako rybářský vlasec nebo jako jako pomůcku při stavbě pasti. Přívěsky ručně vyrábí David Stupár.

  Neustále se snažíme zlepšovat kvalitu našich výrobků. Proto se konečný design a barevný odstín tohoto výrobku může mírně lišit od zobrazené produktové fotografie.
  • PPL - výdejní místa

   69 Kč
   Dodání přibližně do 1 - 2 pracovních dnů od převzetí objednávky dopravcem

   Objednávku Vám doručíme na adresu výdajního místa PPL dle vašeho výběru.

   V případě, že si zvolíte vyzvednutí v PARCELBOXU/ALZABOXU a v dalším kroku jako způsob platby zvolíte dobírku, bude od Vás po uložení balíku požadovaná platba online:

   PARCELBOX: prostřednictvím linku doručeného v e-mailu/sms zprávě od přepravce, prostřednictvím aplikace mojePPL nebo na místě kartou.

   ALZABOX: prostřednictvím linku doručeného v e-mailu/sms zprávě od přepravce nebo prostřednictvím aplikace mojePPL (platba kartou přímo na alzaboxu není možná).

   PPL - výdejní místa
  • Osobní vyzvednutí v Balíkovně (5000 Balíkoven)

   71 Kč
   Dodání přibližně do 1 - 2 pracovních dnů od převzetí objednávky dopravcem

   Nové výdejny balíků nejen na poštách. V případě, že si zvolíte vyzvednutí v BalíkoBoxu a v dalším kroku jako způsob platby zvolíte dobírku, bude od Vás po uložení balíku v BalíkoBoxu požadovaná platba online prostřednictvím linku doručeného v sms správě od přepravce (platba kartou přímo na BalíkoBoxe není možná).

   Osobní vyzvednutí v Balíkovně (5000 Balíkoven)
  • Osobní odběr v Zásilkovně (3100 poboček)

   74 Kč
   Dodání přibližně do 1 - 2 pracovních dnů od převzetí objednávky dopravcem

   Objednávku Vám doručíme na adresu odběrného místa zásilkovny dle vašeho výběru.

   V případě, že si zvolíte vyzvednutí v Z-Boxe a v dalším kroku jako způsob platby zvolíte dobírku, bude od Vás po uložení zásilky v Z-Boxe požadovaná platba online prostřednictvím aplikace Packety.

   Osobní odběr v Zásilkovně (3100 poboček)
  • Kurýr PPL

   79 Kč
   Dodání přibližně do 1 - 2 pracovních dnů od převzetí objednávky dopravcem
   Objednávku Vám doručí doručovací kurýr na Vámi zvolenou adresu.
   Kurýr PPL

  Pokud ti zboží nesedlo nebo nenaplnilo očekávání, můžeš ho bez problémů vrátit do 100 dnů zdarma přes Zásilkovnu. Následně ti pošleme novou velikost (podruhé poštovné neplatíš), nebo ti vrátíme peníze na bankovní účet.

  Na výměnu/vrácení přijímáme pouze neprané a nenošené zboží s původními štítky.Z hygienických důvodů nepřijímáme zpět zkoušené spodní prádlo (boxerky, trenýrky, kalhotky atd.), plavky, ponožky a roušky.

  Produkty, které jsou balené v krabicích (např. veselé gumáky), je nutné v případě výměny nebo vrácení poslat v původní krabici.

  Naposledy zaujalo