Veselé ponožky z recyklované bavlny Černobílá hudba

Veselé ponožky z recyklované bavlny Černobílá hudba

-50%
Cena:
199 Kč 99 Kč

Vyberte si variantu

Prosím, vyberte si velikost
Odeslání do 1 - 2 pracovních dnů

Produkty se stejným motivem

 • Poštovné zdarma nad 1000 Kč (pro vybraný druh dopravy).
 • Vrácení zdarma do 100 dní.

Kód produktu: GMRS1377

 • Složení: 80 % recyklovaná bavlna, 17 % polyester a 3 % elastan
 • Pohodlné nošení
 • Maximální teplota praní 40 °C
 • Nedoporučuje se: sušení v bubnové sušičce, chemické čištění ani použití bělidla
 • Značka: Dedoles
 • Navržené na Slovensku, vyrobené v Turecku

Hudba spojuje lidi po celém světě a je významnou součástí našich životů. Pokud si bez ní neumíš představit svůj den, určitě si zamiluješ i naše veselé ponožky z recyklované bavlny.

Šiř skvělé poselství s veselými ponožkami z recyklované bavlny, jejichž výroba je šetrná k životnímu prostředí. Výroba recyklovaných nití začíná sběrem textilního odpadu z textilních a oděvních závodů, následně se tyto textilie rozdělí podle barev, rozsekají a smíchají. Potom se z nich pomocí strojů vytvoří nitě. Díky rozdělení na barvy není potřeba dalšího barvení, čímž se ušetří hektolitry vody, která je při obvyklém barvení spotřebovávána a znečišťována ve velkých objemech. Do výrobního procesu nevstupuje žádná nová bavlna, díky čemuž se šetří přírodní zdroje. Textil, který by jinak skončil na skládkách odpadu, tak dostává druhou šanci.

Neustále se snažíme zlepšovat kvalitu našich výrobků. Proto se konečný design a barevný odstín tohoto výrobku může mírně lišit od zobrazené produktové fotografie.

 • Osobní odběr v Zásilkovně - 69 Kč (dodání do 3 pracovních dnů od expedice)
 • Česká pošta - Balík do ruky - 79 Kč
 • Poštovné zdarma nad 1000 Kč pro vybraný druh dopravy

Cena dobírky je 39 Kč.


Pokud ti zboží nesedlo nebo nenaplnilo očekávání, můžeš ho bez problémů vrátit do 100 dnů zdarma přes Zásilkovnu. Následně ti pošleme novou velikost (podruhé poštovné neplatíš), nebo ti vrátíme peníze na bankovní účet.

Na výměnu/vrácení přijímáme pouze neprané a nenošené zboží s původními štítky.Z hygienických důvodů nepřijímáme zpět zkoušené spodní prádlo (boxerky, trenýrky, kalhotky atd.), plavky, ponožky a roušky.

Produkty, které jsou balené v krabicích (např. veselé gumáky), je nutné v případě výměny nebo vrácení poslat v původní krabici.

Výroba recyklovaných nití začíná sběrem textilního odpadu, který se následně rozdělí podle barev, zpracuje se, a vytvoří se nové nitě. Díky procesům, které nevyžadují barvení, se snižuje spotřeba vody a znečištění. Na získání 1 kg běžné bavlny je potřebných až 11 tisíc litrů vody a na barvení 1 kg příze 130 litrů. Recyklačními procesy se tak denně ušetří až 237 milionů litrů vody. Textil, který by jinak skončil na skládkách odpadu, tak navíc dostává druhou šanci.

Navštívili jste