Proč nakupovat u nás

 

Zde najdete 10 důvodů, proč je dobré nakupovat na Dedoles.cz


1. Nejsme pouze obchod, snažíme se lidi spojovat s přírodou a udělat tak společnost lepší. Přečti si více o naší filozofii zde.

2.  Naše trička a mikiny mají Oeko-tex certifikát, jsou bez škodlivých chemikálií a dlouho vydrží. Ekologické jsou i nákupní tašky značky ECOZZ - jsou vyrobeny z PET lahví.

3. Naším cílem je udělat radost všem našim zákazníkům. Pokud s něčím náhodou nebudete spokojený, hned se to pokusíme vyřešit. Naše hodnocení na Heureka.sk je toho důkazem: máme 97% spokojených zákazníků.

4. Pokud vám tričko nebo mikina náhodou nesednou, bez problému je vám vyměníme. Poštovné podruhé neplatíte.

5. U nás najdete pouze originální produkty, žádné napodobeniny.
6. Při nákupu nad 1 500 Kč vám dáme poštovné zdarma.

7. Na našem Facebooku vám každý den přinášíme pozitivní zprávy - i proto máme přes 311 000 fanoušků :-)

8. Nabízíme nejlepší ceny. Pokud náhodou najdete některý z našich produktů jinde v Česku levněji, dáme vám slevu. Stačí nám napsat.

9. Neustále vám přinášíme nové unikátní produkty. Naposledy to byla Kolekce 2018, Rockové a metalové oblečení, Art kolekce, legíny a kolekce šperků. A máte se na co těšit i příšte! :-) 

10. Každý zákazník získává po nákupu slevový kupón, který může použít při opětovné návštěvě našeho obchodu. Radosti není nikdy dost a my věříme, že to samé platí i o našich radost přinášejících tričkách :-)