Hento Toto x Dedoles

Dedoles přichází s výjimečnou limitovanou kolekcí ponožek. Vznikla ve spolupráci s inkluzivní kreativní značkou HENTO TOTO, která spojuje šikovné kresliče s mentálním postižením s profesionálními grafiky, designéry a ilustrátory.

 

„Lidé s mentálním postižením by často chtěli pracovat, ne vždy ale tuto příležitost mají a dostanou. Těší mě, že jsme prostřednictvím naší kolaborace se značkou HENTO TOTO mohli podpořit jedinečný koncept pracovní integrace, který může být inspirací i pro další organizace," Jana Hrubcová, manažerka udržitelnosti Dedoles.

Sedm kreslířů navrhlo vzory, které dále rozpracovali návrháři společnosti Dedoles, a vznikla tak limitovaná kolekce veselých ponožek.

 

O kreativní značce Hento Toto

Inkluzivní kreativní značka HENTO TOTO představuje inovativní model pracovní integrace. Zaměstnává lidi s mentálním postižením jako kresliče, kteří spolupracují s profesionálními grafiky, designéry a ilustrátory. Zastřešuje ji občanské sdružení Bol raz jeden človek, které pomáhá lidem s mentálním postižením od roku 2006.

www.instagram.com/hento_toto_official/

www.hentototo.sk