Příběhy značek

Každý náš produkt v naší nabídce bez kompromisů splňuje dvě vlastnosti - musí mít originální design a musí mít přidanou hodnotu. Před přidáním produktu do naší nabídky si vždy výrobce a jeho společenský benefit ověříme. I toto je důvod, proč jinde podobnou kombinaci originálních kousků na jednom místě nenajdete. Přečtěte si příběhy značek, které jsou hrdnou součástí našeho portfólia.

Vyberte si značku

Veselé ponožky Good Mood

The Mountain

Mr. Gugu a Miss Go

Spiral Direct

Lazy One

Lotus Leggings

Kabelky snů

Kámen a zdraví

Hearts & Roses

Rock off

Veselé ponožky Good Mood 

Posláním značky Dedoles je neustále podporovat lidskou jedinečnost tím, že v nabídce si každý najde to, co vyjádří jeho pravé JÁ. Proto jsme se rozhodli ve jménu hesla: "všichni jsme jiní, každý je výmečný" vytvořit značku veselých ponožek Good Mood. Naše veselé ponožky jsou designované na Slovensku designéry, kteří se přihlásili do veřejné výzvy. Typickým znakem veselých ponožek je to, každá z nich je jiná, ale spolu tvoří dokonalý pár. Jsou hravé a barevné a pomocí designů vyprávějí příběh. Příběh o každém jednom z nás, o naší kreativitě a o tom, co máme rádi.

Čím jsou veselé ponožky Good Mood výjimečné?


Veselé ponožky můžeme považovat za dokonalý trendový kousek, ne za nudný vánoční dárek. Mají poslání šířit povědomí o výjimečnosti každého jednoho z nás a udělat každý jeden den ještě o kousek veselejší. S úsměvem na rtech se přece všechno podaří.

Symbol různých ponožek se pojí i se Světovým dnem Downova syndromu, který si každoročně 21.3. připomínáme "ponožkovou výzvou". Ponožky se staly symbolem tohoto dne i proto, že chromozom připomíná jejich tvar. Říká nám o tom, že i přesto, že lidé s Downovým syndromem jsou jiní, ale výjimeční a vědí nás v mnohém inspirovat.

The Mountain

Příběh značky The Mountain začíná v roce 1972. V tom roce dva přátelé, kteří měli svůj americký sen začali s ruční výrobou opasků. Prodávali je na různých akcích a festivalech, kde se seznámili s podobně naladěnými umělci, kterých přání bylo přenést své umění na trička

O pojmenování značky na The Mountain rozhodl nejoblíbenější design, který ztvárňoval hory. Už od koupi první tiskárny je na prvním místě při výrobě ochrana zdraví lidí, příroda a životní prostředí. The Mountain neustále zdůrazňuje umělecký a originální rozměr svého oblečení.

V součastnosti The Mountain spolupracuje s více jak 40 umělci, kterých díla najdete na tričkách, mikinách, šatech, hrníčkách, taškách nebo dětských body. Nejznámější umělci, kteří spolupracují s The Mountain: Anne Stokes, Dean Russo, Lisa Parker, Seth Casteel, James, Ryman.

Čím se kousky The Mountain odlišují?

Všechny kousky oblečení The Mountain jsou barvené barvami, které neobsahují žádné reaktivní barviva a jsou založené na bázi vody. Voda se následně mikroorganismy čistí a může se vrátit do oběhu. Oblečení The Mountain je přednostně vyrobené z bavlny, trička ze 100% bavlny a mikiny z kombinace bavlny a polyesteru, aby se zabezpečila dokonalá mikroklima a pohodlí. Kromě toho jsou trička i mikiny batikované ručně, proto není možné, aby jste našli 2 identické kousky oblečení. Většina designů má 3D provedení.

Mr Gugu a Miss Go

Mr. Gugu a Miss Go se v součastnosti považuje za jednu z nejdynamičtějších módních značek v Europě. Značka vznikla v Polsku s cílem dát každému člověku šanci vyjádřit svou jedinečnost a vystoupit z davu. Je to oblečení, které vás přesvědčí svojí kvalitou a nekompromisním stylem, umožňuje každému cítit svobodu a vyjádřit své já. Přináší do ulic velkoměst i menších obcí barevnost a nepřéhlednutelné designy.

Čím se kousky Mr. Gugu a Miss Go odlišují?

Značka Mr.Gugu a Miss Go nedělá kompromisy ve stylu ani ve výrobním procesu. Všechny kousky oblečení jsou 100% navrženy, šity a potištěny v Bielsko-Biala v Polsku, čím se podporuje lokální ekonomika i zabezpečuje vývoj nových technologií. S tím souvisí i fakt, že odmítá odejít s výrobou do Číny. Nešetří na mzdách svých zaměstnanců, protože si uvědomují, že zaměstnanci reprezentují společnost i navenek a celý bisnis model je postavený na loajálnosti zaměstnanců a partnerů, bez kterých by nic nedosáhli. Výrobní proces v plném rozsahu přihlíží i na ochranu životního prostředí. Všechny kousky oblečení jsou vyrobeny technologií, která minimalizuje textilní odpad přesnými výsečemi do tkanin. Barvy, kterými je Mr. Gugu a Miss Go oblečení potištěné neobsahují žádné nebezpečné látky, a i proto získali opětovně certifikát STANDARD OEKO-TEX® 100. Je to celosvětově uznávaný, nezávislý testovací certifikační systém, který hodnotí materiály, polotovary a hotové textilní výrobky na všech úrovních zpracování. Certifikát je velmi těžké získat a dostanou ho jen podniky, které splňuje přísné kritéria pro všechny části oděvu.

Jejich nepřehlédnutelné designy, na kterých jsou světoznámé umělecké díla i úplně ulítlé motivy vznikající ve spolupráci se současnými umělci najdete na mikinách, tričkách, legínách, plavkách i batozích. Všechny jsou vyrobené z kvalitních materiálů: bavlny, spandexu, polyesteru nebo nylonu.

Spiral Direct

Spiral Direct je britská značka specializující se na heavy metalovou módu, pánské a dámské gotické oblečení a doplňky. Na trhu je už od roku 1990. Trička a mikiny značky Spiral Direct jsou 100% bavlněné a většina z nich má motiv na obou stranách. Kromě toho nabízí široký výběr šatů, kalhot a legín, které jsou vyrobené z viskozy a elastanu, nebo kvalitní krajky, latexu a PU kůže. Originální designy vznikají ve spoluprácí s designery a umělci. Na motivy inspirované celosvětově známými hrami a filmy jako například The Walking Dead, Vikings, Assasin Creed, American Horror Story má značka Spiral Direct jako jedna z mála koupené oficiální licence.

Čím se kousky Spiral Direct odlišují?

Všechny kousky oblečení značky Spiral Direct jsou označeny jako AZO FREE, což znamená, že neobsahuje barviva E102, E104, E110, E122, E124, E129 ani  žádné reaktivní složky, které by mohli způsobovat nepříjemné kožní onemocnění.  Přesto se garantuje stálost černé barvy a dlouhá životnost.

Designy, které jsou po obou stranách najdete na tričkách, mikinách, plavkách, legínách, šatech i kabátech, dokonce i plátěných teniskách, které jsou vyrobené bez použití jakéhokoliv lepidla procesem vulkanizace.

Lazy One

Příběh značky Lazy One začíná v USA, hluboko v Rocky Mountains na severu Utahu, kde měl manželský pár svůj sen přinášet úsměv na rty lidem přes vtipné boxerky, které tehdy na trhu chyběly. S originální filosofií " hůmor je vtipný" začali vtipnými hesly a designy zdobit nejen boxerky, ale i pyžama, overaly, trička, košile na spaní a masky na spaní. Postupně se k tomu přidaly plyšové papuče a celá kolekce pro děti.

Čím se kousky Lazy One odlišují?

Tvůrcové značky Lazy One jsou milovníky přírody. Protože si uvědomují, jak plast znečišťuje životní prostředí, dali si závazek, že budou společností úplně bez plastů. Zásadně používají jen věšáky, které jsou vyrobeny z recyklovaného papíru. Všechny kousky Lazy One jsou určeny pro všechny, kteří si umí ze sebe udělat srandu. Designeři značky si uvědomují, že přespíme více jak třetinu života. A stejně jak se naše mysl touží bavit, naše tělo touží během spánku po dokonalém komfotě. Vhodným Lazy One oblečením si ho zabezpečíte. Je totiž vyrobené ze 100% bavlny, prodyšné a pro vaše tělo je to nejpřijatelnější prodyšný textil.

Lotus Leggings

Značka Lotus Leggings začala psát svůj příběh s jednoduchou myšlenkou: vyvolat v ženách touhu vyjádřit svoji osobnost a cítit se komfortně během nošení kvalitních pohodlných legín. Značka založená v USA začínala jen jako e-shop a vzrostla až ve světový formát. Dnes už nabízí kromě legín mnoho dalších kousků, ale stále je ústředním motivem vyjádřit svou individualitu a to, co máme rádi přes originální design.

Čím se legíny Lotus Leggings odlišují?

Legíny značky Lotus Leggings se šijí v Číně. Výrobce dbá na vysoký standard výroby a kvalitu svých produktů. To zabezpečuje i tím, že odměňuje své zaměstnance spravedlivou mzdou, snaží se zaměstnávat talenty a částečně znevýhodněné skupiny jako jsou svobodné maminky. Použité materiály na výrobu legín na různé použití jsou dlouhodobě testované. Legíny určené na všechny pohybové aktivity, mají speciální vlákna, která regulují odvádění potu. Legíny jsou celopotištěné barvami, které se neseperou a neobsahují žádné nebezpečné složky.

Kabelky snů

Pokud jste si přáli opravdu nevšední kabelku, máte ji právě v rukou. Náš dodavatel kabelek si dává záležet na výběru materálů a designů. Kabelky zaujmou obrovským výběrem barev, motivů i funkčními detaily. Vybrat si můžete z několika typů. Všechny kabelky jsou navrženy i vyrobeny v České republice a Polsku. Kabelek, stejně jako i bot, přece není nikdy dost.

Čím jsou kabelky snů vyjímečné?

Pokud máte výčitky, že další už opravdu nepotřebujete, věříme, že informace, že kabelky jsou vyrobeny z druhotných materiálů, nepotřebného oblečení a jsou 100% recyklovatelné vás potěší. Kabelky si tedy právem zaslouží označení ECO. Kabelky jsou vhodné i na větší nákupy, skripta i laptop. Filcová kabelka vás navíc okouzlí svojí lehkostí a její propracovaný design vám zabezpečí, že nebudete mít otlačená ramena.

Kámen a zdraví

Náramky, klíčenky i naušnice, které mají v sobě léčivou sílu nám dodává společnost Kámen a zdraví. Tyto krásné přírodní kameny jsou vždy vybírány s citem a majitel si dává záležet na tom, aby byla ověřena jejich pravost. Polodrahokamy a perly pocházejí z krajin, kde je přirozený jejich výskyt.

Čím jsou výrobky Kámen a zdraví vyjímečné?

Polodrahokamy jsou cenově dostupné a často se využívají v alternativní medicíně. Mají léčivé účinky, dodávají energii a přitahují štěstí a lásku. Polodrahokamy jsou čisté z ekologického a etického hlediska. Jejich těžba i zpracování je udržitelná a nezatěžuje životní prostředí. Pracovní podmínky v laboratořích, kde se zpracovávají jsou férové a zaměstnanci nejsou žádným způsobem vykořišťováni.

Hearts & Roses

Dobrodružství jménem Hearts & Roses začalo v ulicích Londýna, známého Camden Market, kde měly sídlo mnohé módní značky. Značka Hearts & Roses mezi nimi vynikla novým stylem alternativní a vintage damské módy. Dnes je výrobcem hlavně gotických, pin-up retro, vintage šatů a rockových kousků. Nadčasové šaty navrhují interní designeři značky, kteří si dávají velmi záležet na výrobě kvalitních tkanin a fresh motivů.

Čím jsou kousky Hearts & Roses vyjímečné?

Všechny motivy i střihy si 100% získají vaše srdce a váš vzhled zase srdce všech, kteří vás uvidí. Co je však nejdůležitější, oblečení je maximálně pohodlné, vyrobené převážně z bavlny, která je naší pokožce nejpřirozenější a také prodyšná. Cílem je nedělat kompromisy mezi dokonalým stylem a maximálním komfortem.

Rock off

Rock off je anglická společnost s velkosklady v Liverpoolu, která se výlučně velkoobchodně věnuje prodeji licencovaného oblečení a doplňků největších hudebních hvězd a postav z počítačových her, filmů a seriálů. Pomocí triček vám umožňují vyjádřit váš hudební a filmový vkus.

Čím jsou kousky Rock off vyjímečné?

Trička jsou vyrobena ze 100% bavlny, což vám zabezpečí maximální pohodlí i během letních festivalových nocí. Všechny kousky, které máme od Rock off v nabídce, ať už je to oblečení nebo hrníčky, jsou 100% originál a mají licenci, vysokokvalitní potisk bez jakýchkoliv AZO barviv.