Dedoles drobné pro WHO

Vzhledem k situaci během pandemie koronavirus jsme od 16. 3. do 31. 5. 2020 dočasně změnili účel naší sbírky na podporu fondu Světové zdravotnické organizace (WHO) na zefektivnění boje s pandemií. Spolu jsme tak přispěli částkou 55 830 € (1 497 883 Kč), za což vám děkujeme.


Pandemie koronaviru nás všechny překvapila. Na situaci jsme museli okamžitě reagovat i u nás v Dedoles.

Reagovali jsme také dočasnou změnou používání Dedoles drobných. Běžně mají naši zákazníci při nákupu možnost přispět svými drobnými na výsadbu stromů. Vzhledem k současné situaci jsme se rozhodli dočasně změnit účel sbírky. Jelikož společnost Dedoles nyní působí ve více než 20 zemích Evropy, zdálo se nám jako nejvhodnější řešení přesměrovat 100 % vybraných prostředků do fondu Světové zdravotnické organizace (WHO) pro zefektivnění boje proti pandemii koronaviru. Dedoles vybranou částku zdvojnásobil.

Užitečné informace:

Jak se připravit na převzetí balíku?
Doporučujeme, abyste při převzetí balíku měli na obličeji roušku. Po převzetí zásilky si nezapomeňte umýt ruce. Doporučujeme při objednávce zvolit platbu předem, abyste zásilku mohli převzít co nejrychleji a minimalizujete kontakt s jinou osobou.Vrácení zboží a reklamace
Mnozí naši zaměstnanci zůstali doma se svými dětmi. Proto se může stát, že vaše reklamace a vrácení objednávek budou vybaveny později než obvykle. Z tohoto důvodu jsme stanovili dobu na vrácení/výměnu nebo reklamaci zboží na 100 dní.


Bezpečnost našich zaměstnanců
Všem, kterým to pracovní náplň dovoluje, jsme umožnili práci z domu.Při práci ve skladu jsme zvýšili preventivní hygienická opatření a intenzitu čištění a dezinfekce pracovních prostorů.


Přejeme vám všem hlavně hodně zdraví, sil a optimismu. Spolu to zvládneme.

Váš Dedoles tým