Starostlivost o produkty

The Mountain


• Při praní tričko vždy obraťte naruby.
• Perte při teplotě 30°C. To ochrání barevnou integritu ručních barev.
• Trička nesušte v sušičce.
• Nepoužívejte bělidla a chemická čistidla. Vodové barvy a ruční barvení dávají tričku jeho přirozený vzhled. Bělení může způsobit vyblednutí potisku.
• Trička nevyžadují speciální žehlení

Trička při prvním praní trochu pouštějí. Je to proto, že jsou batikovaná. Barvu tedy pouští batika a ne potisk. Na ustálení barev máme jeden dobrý tip: před prvním praním namočte trička do vlažné vody a přidejte trochu octu. Ocet batiku stabilizuje a zabrání tak blednutí barvy.

Lotus Leggings, legíny Mr.Gugu a Miss Go a Spiral Direct legíny

Při běžné námaze i při sportovních aktivitách se lidské tělo potí. Je to přirozený jev, ale při určitých klimatických podmínkách může způsobit podchlazení, proto se využívají regulátory teploty. Tím je hlavně funkční oblečení. Funkční oblečení zajišťuje správné tělesné klima - sucho a teplo. Je to hlavně díky vláknům, která jsou speciálně navržena tak, aby bylo dosaženo minimální absorbování a zabezpečil se rychlý odvod potu do další vrstvy nebo vzduchu. Všechny legíny Lotus Leggings, Spiral Direct i Mr. Gugu a Miss Go zařazujeme mezi funkční oblečení. Pro zabezpečení jejich dlouhé životnosti a maximální funkčnosti materiálu dodržujte tyto praktické rady:

  • legíny perte na programu "ruční praní" na 30°C se stejnými barvami a jiným funkčním oblečením, které neobsahuje zipy a jiné části, které by mohli legíny poškodit
  • při praní nepoužívejte aviváž, protože zjemňuje a znehodnocuje vlákna a může způsobit zesvětlení potisku.
  • nesušte legíny v sušičce, ale přirozeně v místnosti, kde se větrá
  • po sportovní aktivitě necháme legíny vysušit, čím zamezíme množení bakterií ve vlhkém prostředí nebo ihned opereme na rychlém programu

Kabelky

Kabelky z ecofilcu

Kabelky z ecofilcu jsou vyráběny z recyklovaného materiálu, kombinace bavlny a polyesteru. Pro zachování jejich tvaru a dlouhé životnosti, prosím, dodržujte následující doporučení:

  • na čištění doporučujeme použít mokrý hadřík a vodu maximálně do 40°C
  • 1-2 krát v průběhu dvou týdnů kabelku impregnovat impregnačním sprejem na textílie, kvůli zachování voděodolnosti, zabezpečení zachování tvaru a též takto předejdete žmolkům, které se na daném typu textílie objevují častěji

 

Kabelky Easy

Kabelky jsou vyrobeny z voskovaného polyesteru, díky čemu jsou nepromokavé a flexibilní, co se týká tvaru. Pro zachování dlouhé životnosti dodržujte prosím tyto instrukce:

  • na čištění doporučujeme použít mokrý hadřík a vodu maximálně do 40°C
  • 1-2krát v průběhu dvou týdnů kabelku impregnovat impregnačním sprejem na textílie, kvůli zachování voděodolnosti

Péče o produkty z PU kůže

Praní produktů z PU kůže je jasně specifikovaný na visačce na každém produktu. Obecné doporučení je produkt z PU kůže čistit pouze navlhčeným hadříkem, někdy je možné praní v rukou nebo v pračce na programu ruční praní. Vždy je třeba se řídit informací na visačce konkrétního produktu.

Pro odstranění zápachu z produktů z PU kůže je potřebné nechat produkt zavěšen venku na vzduchu ve stínu po dobu 3-5 hodin. Vzduch uvolní pachy a Váš produkt bude opět vonět čistě. Při silnějším zápachu lze vnitřek produktu vystříkat s osvěžovačem na textilní látky a nechat vyvětrat nebo zavřít do uzavíratelného vaku a nechat ho několik hodin uzavřen. Nikdy nestříkáme osvěžovačem přímo na PU kůži.

Žehlení produktů z PU kůže se doporučuje přes ručník nebo jinou hrubší textilii na slabším teplotním programu a BEZ PÁRY!