Doprava zdarma nad 1 500 kč Vrácení zdarma do 100 dní Produkty šetrné k přírodě a lidem

Poštovné a doprava

Výše poštovného závisí na způsobu platby a doručení. Ceny jsou uvedeny včetně DPH.  

 

Cena dobírky je 39 Kč


Zásilkovna (dodání do 2 pracovních dnů od expedice)
Vyzvedněte si Vaše zboží na více než 800 místech vrámci ČR. Za zboží můžete zaplatit předem bankovním převodem, kartou během objednávání na webu nebo na dobírku v Zásilkovně. V odběrných místech zásilkoven nelze platit kartou. Více info o Zásilkovnách.

 


Česká pošta (dodání do 3 pracovních dnů od expedice)
Můžete si vybrat z 2 typů doručení - Balík na poštu nebo Balík do ruky. Česká pošta Vás bude informovat prostřednictvím SMS či emailu o doručení balíku.

 


Česká pošta - balík na do ruky
Pokud Vás nezastihneme, tak Vám přijde SMS aviso, že Vám ukládáme zásilku na nejbližší poště. V SMS je i telefon na poštu a máte možnost si zažádat o opakované doručení zdarma. Jinak se Vám zásilka ukládá na poště po dobu 7 dnů.


Kurýrní služba GLS (dodání do 3 pracovních dnů od expedice)
Kurýr Vám přinese zboží přímo domů. Před dodáním Vás kurýr bude informovat přes SMS a můžete se s ním domluvit na čase, který Vám bude nejlépe vyhovovat. V případě, že Vás kurýr nezastihne poprvé, druhý pokus o doručení je zdarma.

 

Poznámka k elektronickým platbám: V žádném případě se nedostaneme k Vašim přihlašovacím údajům k účtu nebo údajům o Vaší kartě, ty vyplňujete vždy až na zabezpečené stránce příslušné banky.

 

V případě dotazů ohledně možnostech platby nebo, dopravy nás můžete kontaktovat na ahoj@dedoles.cz