DOPRAVA ZDARMA NAD 250 KČ.

Poštovné a doprava

Zboží doručujeme prostřednictvím kurýrní službou DPD. Kurýr Vás před dodáním bude informovat SMS zprávou a můžete se s ním domluvit na čase, který Vám bude nejlépe vyhovovat. Snažíme se, aby bylo dodání pro Vás co nejpohodlnější a nejvýhodnější.

 

Výše poštovného závisí na způsobu platby a doručení.

Kurýrní služba DPD (dodání do 3 pracovních dnů od expedice)

Kurýr Vám přinese zboží přímo domů. Před dodáním Vás kurýr bude informovat přes SMS a můžete se s ním domluvit na čase, který Vám bude nejlépe vyhovovat. V případě, že Vás kurýr nezastihne poprvé, druhý pokus o doručení je zdarma.

Zásilkovna (dodání do 2 pracovních dnů od expedice)
Vyzvedněte si Vaše zboží na více než 800 místech vrámci ČR. Za zboží můžete zaplatit předem bankovním převodem, nebo kartou během objednávání na Dedoles.cz nebo na dobírku přímo v Zásilkovně. V odběrných místech zásilkoven nelze platit kartou. Více info o Zásilkovnách. 

Česká pošta (dodání do 3 pracovních dnů od expedice)

Můžete si vybrat z 2 typů doručení - Balík na poštu nebo Balík do ruky. Česká pošta Vás bude informovat prostř. SMS či emailu o doručení balíku.

Balík do ruky- Pokud Vás nezastihneme, tak Vám přijde SMS aviso , že Vám ukládáme zásilku na nejbližší poště. V SMS je i telefon na poštu a máte možnost si zažádat o opa-kované doručení zdarma. Jinak se Vám zásilka ukládá na poště po dobu 7 dnů. :)

V případě dotazů ohledně možnostech platby nebo, dopravy nás můžete kontaktovat na ahoj@dedoles.cz