Poštovné a doprava

 

Zboží doručujeme prostřednictvím kurýrní službou DPD. Kurýr Vás před dodáním bude informovat SMS zprávou a můžete se s ním domluvit na čase, který Vám bude nejlépe vyhovovat. Snažíme se, aby bylo dodání pro Vás co nejpohodlnější a nejvýhodnější.

 

Výše poštovného závisí na způsobu platby a doručení.

Způsob doručení do 1 999 Kč nad 1 999 Kč
Zásilkovna - platba předem  69 Kč zdarma
Zásilkovna - dobírka   94 Kč 25 Kč
Kurýr DPD - platba předem 109 Kč zdarma
Kurýr DPD - dobírka 134 Kč 25 Kč
Česká pošta - Balík na poštu / platba předem  89 Kč zdarma
Česká pošta - Balík na poštu / dobírka  114 Kč 25 Kč
Česká pošta - Balík do ruky / platba předem  109 Kč zdarma
Česká pošta - Balík do ruky / dobírka 134 Kč 25 Kč

Kurýrní služba DPD (dodání do 3 pracovních dnů od expedice)

Kurýr Vám přinese zboží přímo domů. Před dodáním Vás kurýr bude informovat přes SMS a můžete se s ním domluvit na čase, který Vám bude nejlépe vyhovovat. V případě, že Vás kurýr nezastihne poprvé, druhý pokus o doručení je zdarma.

Zásilkovna (dodání do 2 pracovních dnů od expedice)
Vyzvedněte si Vaše zboží na více než 800 místech vrámci ČR. Za zboží můžete zaplatit předem bankovním převodem, nebo kartou během objednávání na Dedoles.cz nebo na dobírku přímo v Zásilkovně. V odběrných místech zásilkoven nelze platit kartou. Více info o Zásilkovnách.

Česká pošta (dodání do 3 pracovních dnů od expedice)
Můžete si vybrat z 2 typů doručení - Balík na poštu nebo Balík do ruky. Česká pošta Vás bude informovat prostř. SMS či emailu o doručení balíku.

Balík do ruky- Pokud Vás nezastihneme, tak Vám přijde SMS aviso , že Vám ukládáme zásilku na nejbližší poště. V SMS je i telefon na poštu a máte možnost si zažádat o opakované doručení zdarma. Jinak se Vám zásilka ukládá na poště po dobu 7 dnů. :)

 

V případě dotazů ohledně možnostech platby nebo, dopravy nás můžete kontaktovat na ahoj@dedoles.cz nebo +420 277 279 906.