DOPRAVA ZDARMA NAD 1500 KČ.

Zásilkovna

 

Co je Zásilkovna?

Zásilkovna je místo, na kterém si můžete vyzvednout své objednané zboží. Může se to nacházet v různých obchodech nebo firmách, níže najdete sepsané všechna odběrná místa. Doručení do zásilkovny Vám nabízíme jen za 69 Kč. Je na Vás, kdy a kde si zásilku chcete vyzvednout. Zásilkovny se nacházejí po celém Česku, při objednávání si jen stačí vybrat, která je pro Vás nejblíže. 

 

Jaký čas mám k vyzvednutí své zásilky?

Na vyzvednutí svého zboží máte vždy  7 dní. 

 

Jak se dozvím, že je moje zásilka na místě k vyzvednutí?

Nejprve Vám přijde e-mail, že jsme vložili zásilku do online systému Zásilkovny. V e-mailu najdete i link na sledování své zásilky, takže můžete vždy vidět, kde se momentálně nachází. Jakmile je zásilka připravena na Vašem odběrném místě, přijde Vám e-mail a SMS. Zde obdržíte heslo pro vyzvednutí své zásilky, které jen nadiktujete obsluze na zvoleném výdejním místě. 

 

Jak a kde za zboží zaplatím?

Za zboží můžete zaplatit na Dedolese předem a to bankovním převodem nebo kartou, dalším způsobem je platba na dobírku přímo v Zásilkovne. Pokud si vyberete možnost platby na dobírku v Zásilkovne, mějte prosím při převzetí zboží připravenou vždy hotovost. Na výdejních místech není možné platit kartou.

 

Kde Zásilkovnu najdu?