Zasaď tužku - šalvěj

Dočasně nedostupné
79 Kč
-34%
U dodavatele

Popis

Sprout je tužka, která roste. Když je tužka příliš krátká na psaní, stačí ji zasadit a do 2 týdnů máš zdravou rostlinku!


* Obsahuje kapsli se semínky bez GMO a pesticidů.
* Když se kapsle dostane do kontaktu s vodou a půdou, tužka začne klíčit.
* Vysoce kvalitní ručně vyráběná tužka z udržitelně vytěženého cedrového dřeva
* 100% přírodní suroviny - žádné olovo nebo toxické látky
* Ideální pro někoho, kdo vždy svou tužku vypíše a pak chce rostlinku.

Ekologická tužka, která v sobě nosí kreativitu a radost. Má v sobě bylinku, která díky tobě může spatřit světlo světa. Kterou bylinku máš nejradši? Vyber si tu svoji. Tužky mají na sobě vygravírovaný název bylinky v našem rodném jazyce.

IDEA


Žijeme ve společnosti, která nadměrně plýtvá a vyhazuje cenné a zpracovatelné věci do odpadkových košů. Tím Sprout si proto položil otázku: Co kdybych mohl vypsanou tužku namísto zahození do koše, využít a nechat z ní vyrost něco krásné, chutné a udělat něco dobré pro tento svět?

Tato otázka vnukla ideu tužek Sprout. A tak vznikla první tužka na světě, která roste. Tužka, z které vyroste chutná a voňavá bylinka.

Tužky Sprout jsou jako symbol - symbol, že nám zaleží na tom, jak používáme věci. Záleží nám na tom, abychom se starali o naši planetu s láskou a rozumem. Symbol, že aj malá změna v myšlení, může přinést velké změny pro společnost.

Jak to funguje?


Když už je tužka Sprout moc krátká na to, aby se s ní dalo psát nebo kreslit, můžete ji zasadit. Následně si dopřejete čerstvé bylinky na přípravu chutných a zdravých pokrmů.

Tužku je potřeba zasadit do malého květináče s úrodnou půdou. Umístit ji na místo s dostatečným množstvím slunečního světla a dat jí dostatečné množství vody. Brzy vám doma na okně vyroste voňavá a čerstvá bylinka. Na kráse a maličkostech záleží.

Doprava a vrácení

  • Osobní odběr v Balíkovně - 49 Kč
  • Osobní odběr v Zásilkovně - 99 Kč (dodání do 3 pracovních dnů od expedice)
  • Česká pošta - balík na poštu - 89 Kč
  • Česká pošta - balík do ruky - 99 Kč
  • Kurýr GLS - 119 Kč (dodání do 3 pracovních dnů od expedice)
  • Poštovné zdarma při objednávce nad 1 500 Kč

Cena dobírky je 49 Kč


Pokud ti zboží nesedlo nebo nenaplnilo očekávání, můžeš ho bez problémů vrátit do 100 dnů zdarma přes Zásilkovnu. Následně ti pošleme novou velikost (podruhé poštovné neplatíš), nebo ti vrátíme peníze na bankovní účet.

Kód produktu: DED4052