Vánoční rekapitulace


Podařily se nám skutečně hezké věci, na které můžeme být společně hrdí.

V březnu jsme spolu už podruhé podpořili ponožkovou výzvou dětičky s Downovým syndromem. Za peníze se mohly těšit v letních zážitkových táborech.

V říjnu se nám s Vaší pomocí podařilo vysadit dalších 50 000 stromů, tentokrát v Tatrách. Vznikl nový Dedoles les.

V roce 2019 jsme pro vás také zařadili do prodeje mnoho nových produktů, které si zaslouží vzpomenout. Konkrétně to bylo více než 80 nových Veselých ponožek, 36 licencovaných produktů z pod křídel Warner Bros a 65 kousků dámského i pánského spodního prádla.

Věříme, že budeme nadále růst a vyvíjet se, tak jako náš les. I nadále Vám chceme přinášet do života jedinečnost a dělat ze světa lepší místo. Protože individualita dělá svět krásným.

Říká se, že největší radost máme, když potěšíme druhé. A nám dělá neskutečnou radost to, když vidíme spokojenost u našich zákazníků. V roce 2020 se proto budeme snažit ještě více, na to se můžete spolehnout.
Připravujeme pro Vás řadu nových produktů a samozřejmě i hooodně veselých ponožek. A veselé designy se přesunou i na jiný typ oblečení.Uhodnete jaký? Už se nemůžeme dočkat, až Vám je všechny představíme. Rok 2020 bude tedy plný překvapení a také aktivit, kterými budeme společně pomáhat a zkrášlovat naše okolí.


Už nám zbývá jen Vám od srdce popřát krásné prožití svátků a hodně hodně radosti do Nového roku 2020.

Váš Dedoles tým