Pride 2021


Jsme hrdí na svoje barvy 🏳️‍🌈

Barevná duhová vlajka je symbolem LGBT+ komunity již od roku 1978. Vlajka má symbolizovat hrdost a duha zase přirozenost. Má povzbuzovat lidi k tomu, aby nežili ve lži. Naše PRIDE kolekce má podobný účel – s pomocí barevných kousků hravě vyjádříš svoje skutečné já.


Oslavujeme #PRIDE2021

Stereotypy jsou nuda. My v Dedoles nesouhlasíme se žádnou formou diskriminace. Oslavujeme pestrost, veselost a autentičnost každého jednoho z nás. Naše duhová kolekce je odrazem našeho postoje. Láska ani móda neznají hranice.Proč právě červen?

Tento měsíc se pojí se Stonewallskými protesty z června 1969, které byly počátkem boje za rovnocenná práva a konec pronásledování LGBT+ komunity v USA a postupně i v celém světě. Každoročně nám připomíná odvahu lidí, kteří se rozhodli změnit svět, ve kterém se narodili, a skoncovat s dlouholetým utlačováním.Duhové komentáře

Dedoles svou kolekcí Pride podporuje téma rozmanitosti a inkluze v naší společnosti, které je součástí našich firemních hodnot. Je nám líto, kolik nenávisti toto téma v dnešní době vyvolalo. Respektujeme názor každého, ale zároveň jako silná značka cítíme odpovědnost vůči všem menšinám, které zde žijí. Ctíme zásadu – žij a nech žít. Proměňme nenávist v lásku, protože není třeba odsuzovat jen proto, že je někdo jiný než já. A koneckonců – svět není jen černobílý, co říkáte?

Myslíme si, že tímto sdělením jsme jasně vyjádřili postoj společnosti Dedoles k této otázce, ale rozhodli jsme se vyjádřit svou podporu ještě důrazněji. Za každý komentář pod našimi příspěvky o Pride na Facebooku nebo Instagramu, ať už pozitivní nebo negativní, věnujeme 20 Kč neziskové organizaci Prague Pride (maximálně 100 000 Kč, počítáme i předchozí komentáře). Komentářem se rozumí vyjádření názoru.