DOPRAVA ZDARMA NAD 1500 KČ

    Menu

Naše filozofie

Není nám to jedno...

Dedoles je tu pro generaci lidí, kterým záleží na kvalitě toho, co nosí a není jim lhostejná budoucnost naší planety. Koupí našich produktů zákazníci podporují poctivé výrobce, ktoří spravedlivě odmeňují své zaměstnance a myslí na ochranu komunity, ve které působí.

Povídá se, že pokud bychom pokračovali v současném tempu růstu spotřeby, do roku 2050 bychom potřebovali šest Zemí. Až 75% odpadu tvoří plasty a my si nepřejeme, aby plastové lahve končili v oceánech a nebo v potravinovém řetězci. Radši je opět použijeme a vyrobíme krásné kabelky či rybičkové polštářky.

Záleží nám na zdraví obyvatel. Škodlivé látky do ovzduší, řek a oceánů vylučuje hlavně průmyslová výroba. Proto vyhledáváme produkty vyrobené udržitelnými procesy, které jsou recyklovatelné nebo vyrobeny z recyklovaných materiálů. Podporujeme ruční výrobu, která neznečišťuje ovzduší škodlivými látkami a emisemi.

Jsme si vědomi, že není v našich silách vyřešit všechny světové problémy, ale víme, že svým chováním a rozhodnutími toho můžeme ovlivnit hodně. Koupí našich produktů, se každý zákazník stává součástí iniciativy vytvořit ze světa hezčí místo pro život.

Víme, že jste výjimečný

Dedoles je výjimečný, protože spojuje výjimečné lidi, své zaměstnance, zákazníky, příznivce a obchodní partnery. Dedoles má výjimečné portfolio, protože v něm nemá místo produkt, který by jakýmkoliv způsobem ubližoval lidem nebo přírodě. V tomto neděláme kompromisy. 

Respektujeme člověka a všechny jeho zájmy, snažíme se porozumět, předvídat a plnit touhy zákazníků, i ty, které nebyly vysloveny. Všechny produkty pečlivě vybíráme tak, aby se k vám dostali co nejkvalitnější a nejoriginálnější produkty, které vám pomohou vyjádřit vaši jedinečnost.

Naše 3D trička jsou oceněny certifikátem Oeko-tex 100 a jsou barvené organickými barvivy na bázi vody. I díky nim jsou naše motivy tak neuvěřitelně živé a co je důležité, na tričku ti dlouho vydrží. Barvy jsou totiž nanášeny přímo na vlákna bavlny.

Ekologické jsou i další produkty - vysněné kabelky jsou vyrobené z PET lahví, nejlepší svíčky na světě jsou z recyklovaného oleje, díky čemuž se ušetří stovky litrů vody, naše tužky rostou a eko tašky ti ušetří tisíce igelitek.

 

 

Naše vize a slib

Dedoles má ambici spojit poctivé výrobce originálních a udržitelných produktů. Svým zákazníkům chceme přinášet jen kvalitní kousky, ze kterých budou mít nejen radost, ale i dobrý pocit. Neustále se snažíme překonávat očekávání našich zákazníků a podporovat jejich rozmanitost a zájmy. Protože víme, že individualita dělá svět krásným. 

 

Vaše osobní údaje jsou u nás v bezpečí. Přečtěte si podmínky zpracování osobních údajů.