Kdy bude Cyber Monday v roce 2021?

Cyber Monday 2021 se uskuteční v pondělí 29. listopadu.
Pokud rád či ráda nakupuješ vánoční dárky v předstihu nebo prostě čekáš na pořádné slevy, nepropásni letošní Cyber Monday výprodej. Cyber Monday slevy na vybrané produkty platí pouze určitou dobu, případně do vyprodání zásob.


Co je Cyber Monday?

Cyber Monday označuje pondělí po Černém pátku (Black Friday) a zaslouží si stejnou pozornost. Proč? V pondělí po největších nákupech roku se lidi obracejí na internetové obchody a ve velkém vyhledávají zlevněné zboží. Online prodejci si tohoto jevu všimli, a proto během Cyber Monday nabízejí svým zákazníkům lákavé slevy. Cyber Monday a Black Friday každý rok oficiálně zahajují sezónu vánočních nákupů. Ať už tedy hledáš vánoční dárky pro své blízké nebo si chceš zkrátka udělat radost a ušetřit, nenech si ujít letošní Cyber Monday slevy.


Jak funguje Cyber Monday v Dedoles?

Dedoles Cyber Monday ti tento rok opět přinese kopec slev a veselosti. Využij náš speciální slevový kupón a nakup své vysněné kousky za výhodné ceny. Pokud si nestihl či nestihla nakoupit během Black Friday, nevadí! Objev náš Cyber Monday výprodej a rozvesel den sobě či svým blízkým.