Akce a slevy na prodejnách Dedoles

Slev a veselých nabídek u nás v Dedoles nikdy není dost. Pokud tě zajímají aktuální offline akce na prodejnách, všechny najdeš na této stránce pěkně pohromadě - stačí si vybrat.


Stírací losy rozdáváme na všech našich prodejnách od 1. 7. do 31. 10. 2021. Stačí nakoupit nad 400 Kč a k nákupu ti automaticky přibalíme i veselý stírací los. Výhodou je, že za každých 400 Kč nákupu dostaneš jeden los, takže čím více nakoupíš, tím více výher získáš. Hlavní výhrou je 1500 Kč poukázka na další nákup a extra slevy od 20 % až do 35 %. Každý los je výherní!

*Výhry je možné nárokovat do 10 dnů od skončení soutěže. Pokud dostal soutěžící los s účtenkou, musí si pečlivě uschovat soutěžní účtenku pro případ výhry. Soutěžícím může být pouze fyzická osoba starší 18 let. Zákazník se může zapojit opakovaně. Více informací o fungování a pravidlech losů si přečti na https://www.dedoles.cz/los. Pokud máš další otázky, napiš nám na info@dedoles.cz
V případě splnění všech podmínek jsou jednotlivé akce kombinovatelné. Slevy a akce na prodejnách Dedoles (offline) se nemusí shodovat s webem (online).