8. narozeniny Dedoles


V Dedoles víme například to, že každý náš zákazník miluje veselé designy a svobodu v oblékání. Objevte 8 zajímavostí, které se za poslední rok v Dedoles staly a i vy se dozvíte něco víc o nás.


1. Vybudovali jsme si vlastní produktový tým. Až 90 % nových designů tvoří naši šikovní slovenští designeři, kterým se za rok podařilo Dedoles sortiment obohatit o víc než 200 nových kousků. Přibyla nová produktová řada spodního prádla, kotníkových ponožek a sportovních ponožek. Chceme, abyste u nás vždy našli něco nového, co vás překvapí a udělá vám radost.


2. Abychom mohli lépe vyřizovat vaše objednávky a měli ještě víc spokojených zákazníků, přestěhovali jsme se do nových a větších skladových prostor, zlepšili web, IT i skladový systém.


3. Za Dedoles drobné jsme spolu s vámi zabezpečili výsadbu 50 000 stromů v Tatranském národním parku, což představuje 40 hektarů plochy. Do sázení se zapojilo víc než 700 dobrovolníků, za což všem velmi děkujeme!


4. Rozšířili jsme se na nové trhy. Dnes naše výrobky nakupují lidé nejen ze Slovenska, ale i z Česka, Maďarska, Polska, Rakouska, Slovinska, Rumunska, Bulharska, Chorvatska, Německa, Francie, Belgie, Velké Británie, Holandska a Irska. A plánujeme jít ještě dál.


5. Rozrostli jsme se o další Dedolesáky. Je nás už víc než 130! Každý jsme jiný, ale spolu tvoříme dokonalý tým. Majitel a zakladatel společnosti Jaro Chrapko oslavil 30 let a čeká miminko, takže budeme mít brzy dalšího nového Dedolesáka.


6. Velkou kampaní Ponožková výzva se nám podařilo rozšířit povědomí o onemocnění Downovým syndromem do více než 10 zemí. I díky vám jsme mohli věnovat 8000 EUR společnosti Downova syndromu na Slovensku a dalších 2533 EUR mezinárodní společnosti Down Syndrome International, která sdružuje a podporuje jednotlivce a organizace z celého světa. A budeme v tom pokračovat.


7. Nezastavil nás ani koronavirus! Světové zdravotnické organizaci jsme darovali i díky vám 55 830 EUR na boj s COVID-19. Lékařům a zdravotníkům jsme věnovali téměř 4000 párů ponožek Medicína, jako poděkování za jejich obětavou práci.


8. Spustili jsme novou televizní kampaň a naši tancující křečci rozveselili téměř celé Slovensko a Česko. Do #Dedoleschallenge se zapojilo víc než 4000 šikovných tanečníků.


Už nyní se těšíme na další úspěšný Dedoles rok. Děkujeme vám za vaši přízeň, bez vás bychom tu nebyli